Optoelektronik güvenlik sensörleri

Her şey güvenlik için

Münferit cihazlar olsun, birbirlerine en uygun hale getirilmiş setler olsun; güvenlik sensörlerine yönelik kapsamlı programımız içerisinde, tehlikeli noktalar, tehlikeli alanlar ve giriş emniyetine yönelik her zaman uygun ve verimli güvenlik çözümü bulabilirsiniz. Tüm cihazlar geçerli yasal mevzuatlara ve standartlara uygundur.

Güvenlik ışık perdeleri

Verimliliği yüksek bir güvenlik için perde

Güvenilir ve arızasız bir güvenlik sensörü, yüksek tesis kullanılabilirliği ve üretkenlik sunar. İnsanın ve makinenin “el ele” çalışma yaptığı tüm noktalarda, güvenlik ışık perdelerimiz dikey olarak el ve parmak koruması, giriş güvenliği veya yatay olarak alan emniyeti şeklinde kullanılabilir. Entegrasyon özelliği, kullanılabilirlik, ekonomiklik açısından en yüksek gereksinimleri bile karşılar.

Çok ışınlı güvenlik cihazları

Fonksiyonellik ekonomik olduğunda

Susturma fonksiyonuna sahip çok ışınlı güvenlik cihazları örneğin malzeme akışı etkilenmeksizin sürdürülebilir personel koruma (erişim koruması) için konveyör tekniğinde koruma sağlar. Entegre lazer hizalama yardımı, entegre susturma göstergesi ve patenti alınmış döner montaj braketi, kolay bir montaj ve hizalama sunarak programı tamamlamaktadır.

Tek ışınlı güvenlik fotoelektrik sensörler

Güvenlik esnek de olabilir

Tek ışınlı güvenlik fotoelektrik sensörler, kompakt ölçüleri sayesinde özellikle kısıtlı montaj noktalarında ve düz montaj yüzeylerinin eksik olduğu noktalarda tüm avantajlarını sergilemektedir. Farklı montaj yüksekliklerinde çok esnek bir şekilde mevcut makine konseptlerine entegre edilebilir ve çok güvenilir, farklı tehlike noktaları ve erişim güvenliği görevlerini yerine getirir.

Güvenlik lazer alan tarayıcı

Güvenlik görevleri için evrensel çok yönlü yetenek

Çalışma noktası, giriş veya tehlike koruması, güvenlik amaçlı lazer tarayıcılarını, kişisel koruma bölgelerinde olmak üzere çok sayıda alanda etkin ve çok yönlü olarak kullanabilirsiniz. Herhangi bir özgün koruma alanı veya kompakt tasarımı ile çok esnek bir montaj pozisyonu elde edebilir ve aynı zamanda mobil uygulamalarda kullanım sağlayabilirsiniz.

Güvenlik fotoelektrik sensörler setleri

Verimli erişim koruması için tak ve çalıştır

Lojistik zorluğu azaltılmış, kolay ve hızlı bir erişim koruması hayata geçirmek istediğinizde, güvenlik fotoelektrik sensör seti ilgi çekici bir çözümdür. Konnektör bağlantısına sahip, elektronik ve mekanik olarak birbirleriyle mükemmel bir uyum sağlayan parçalar, tak ve çalıştır konseptinde hızlı bir devreye alma için komple çözümler sunar.