Optik sensörler

Işık ile çok sayıda gereksinimi karşılamaktayız

Işık ile çok farklı biçimlerde algılama görevlerini yerine getiren sensörler, temel yetkinliklerimiz arasındadır. Çözülebilir tüm uygulamalar için kapsamlı ürün programımızdan sizin için güvenilir ve verimli bir çözüm sunabiliriz.

Fotoelektrik sensörler/ışık sensörleri, kübikBurada sadece gövde tasarımı standarttır

Bu alandaki ürünler, kübik yapı şekline sahiptir. Farklı montaj imkânlarıyla, montaj durumu bakımından geniş bir yelpazede hizmet vermektedirler. Burada, farklı çevre şartlarında çok sayıda algılama görevini yerine getiren, farklı çalışma prensiplerine sahip, güvenilir sensörler bulabilirsiniz.

Şeffaf malzeme tespiti için sensörlerDiğerlerinin göremediklerini görürler

Bu reflektörden yansımalı fotoelektrik sensörler, özellikle şeffaf şişelerin, camların ve folyoların güvenilir bir şekilde algılanması için tasarlanmıştır. Yüksek fonksiyon rezervi ve verimli bir kullanım için çok sayıda teknolojik özellik sunarlar.
Fotoelektrik sensörler/ışık sensörleri, silindirikBu sayede prosesiniz sürekli çalışır

Bu alandaki sensörlerin bağlayıcı özelliği, silindir yapı şeklidir. Bu gövde, tesis içerisine çok kolay ve hızlı bir montajı sağlar.
……………………….
………………………
………………………

Ex alanlar için sensörRisksiz algılama

Patlamaya dayanıklı alanlarda optoelektronik sensörlerin kullanılması için ön şart özel olarak korunmuş cihazlardır. Kapsamlı ürün programımız, mevcut tüm teknolojileri kapsayan, yüksek performanslı sensörler sunmaktadır.