Işık perdeleri

Kolay hale getirilmiş nesne tanımlaması

Leuze electronic tarafından sunulan anahtarlama yapan ışık perdeleri, sensör ışınları alan içerisinde kesildiğinde, büyük bir ölçüm alanını izleme ve buna tepki verme kabiliyetine sahiptir. Farklı çözünürlükler ve ölçüm alanı uzunlukları sayesinde, çok sayıda uygulamada, güvenli bir kullanım sunulur.

CSL 505

Az yer kaplayan ve maliyeti iyileştirilmiş anahtarlama yapan ışık perdesi

Maliyeti iyileştirilmiş, anahtarlama yapan ışık perdesi CSL 505, basit uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır. İnce yapı şekli, akıllı değerlendirme ünitesi ve hızlı ve kolay hizalama için büyük açılma açısı ile çıkma kontrolü, boş alan denetimi ve obje algılama alanlarında kullanım imkanı sunmaktadır.

CSL 710CSL 710, seçilebilir çözünürlük, farklı ölçüm alanı uzunlukları ve kolay hizalama için ekran gibi faydalı birçok teknik ayrıntıya sahip anahtarlama yapan ışık perdesidir.
CSR 780

CSR 780, özellikle makine üzerindeki nesnelerin sayılması, hat çıkış kontrolü için yüksek çözünürlük, hızlı tepki verme süresine sahip anahtarlama yapan ışık perdesidir.

AKS 171

Zımba ve lazerli kesme makinelerindeki küçük parçaların kaydı için metal gövdede çözünürlüğü ayarlanabilir küçük ışık perdesi.