Güvenli kontrol parçaları

Tek bir sensör kendi başına güvenli bir iş alanı yaratamaz

Ancak güvenlik sensörlerinin makine güvenlik devresine verimli ve güvenilir bir şekilde entegre edilmesinin ardından, iş güvenliği çözümlerinde proses zarar görmeden en iyi koruma sağlanabilir. Güvenlik rölelerimiz, güvenlik kontrollerimiz ve AS arayüz çözümlerimiz sizin için her türlü imkanın kapısını aralar.

Güvenlik rölesi

Her bir sensör için en uygun röle

Makine ve tesislerin güvenlik devresindeki münferit güvenlik sensörlerinin hızlı bir entegrasyonu için, kompakt ve güvenilir güvenlik röleleri doğru çözüm sunmaktadır. Sürümler, uygulamalara özgü olarak tasarlanabilir veya çok amaçlı olarak kullanılabilirler. Aynı zamanda zaman gecikmesine, devir sayısı / durma denetimine ve kontak genişletme modüllerine sahip cihazlar da mevcuttur. Vidalı ve yaylı terminaller değiştirilebilir.

Programlanabilir güvenlik kontrolleri

Güvenliğe programlanmış

Programlanabilir güvenlik kontrolleri, çok sayıda güvenlik sensörünün makinelere ve tesislere entegrasyonunda verimli çözümler sunarlar. Bu kompakt tasarımıyla şalter dolabında daha az yer kaplar. Hatta sanayi tipi Ethernet arayüzleri de isteğe göre temel modüle entegre edilebilmektedir. Opsiyonel genişletme modülleriyle, günümüzdeki ve gelecekteki ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde giriş ve çıkışların sayısını esnek bir biçimde uygun hale getirebilirsiniz.

İşte AS Arayüz koruması

İyi bir nedenden ötürü lider

Genelensek noktadan noktaya kablolamaya oranla AS arayüzü (AS-i) kolay montaj ve kablolama, ayrıca düşük bağlantı maliyetleri avantajları sunmaktadır. Özellikle büyük AS-i tesislerindeki güvenlik teknolojisi çok kolay yeniden yapılandırabilme özelliğiyle, ilave kurulum masrafları önemli ölçüde azaltılabilmektedir.