2D kod tanımlama

Kod okuma için güvenilir çözümler

İki boyutlu kodlar genelde veri hücrelerinin (matris) dörtgen şeklinde düzenlenen gruplar halinde, kodlama tipinde tespit edilen tipik oryantasyon sembolüyle oluşur. Bu şekilde 2D tanımlama, kodun doğrudan iş parçasına uygulandığı, geriye dönük parça izleme gibi ilave uygulamalar için kullanılır.

Sabit 2D kod okuyucusu

Hem sabit kullanım hem de okuma sırasında yüksek dinamizm için

Kod okuyucularımız, baskılı, doğrudan işaretlenmiş, tüm yönlü, sabit veya hızlı hareket halinde, ters veya yansıtılmış türlerindeki 1D ve 2D kodları tamamen güvenilir bir şekilde okumaktadır. Ayrıca referans kodu karşılaştırmasından da faydalanabilirsiniz. Küçüklük, dayanıklılık, IP 67/69K, hızlılık veya ileri teknoloji fonksiyonları; bizde en uygun çözümü bulabilirsiniz.

Mobil 2D kod okuyucusu

Tek bir elle esneklik ve hassasiyet

Leuze electronic mobil kod okuyucular, 2D kodlarla birlikte her zaman barkodları da okur ve bu şekilde çok esnek bir kullanım imkânı sunar. Metal veya plastik gibi yüzeylerde ortaya çıkan düşük kontrastta bile kaliteli okuma tekniği mutlak bir güvenilirlikle çalışır. Arayüzler olarak RS 232, PS2, USB ve Bluetooth bulunmaktadır.